Gwiezdne Wojny: Wojny klonów (film – 2008)

Gwiezdne Wojny Wojny klonów (film - 2008)
Dziś postanowiliśmy wystawić pełnometrażowy film z serii Star: The Clone Wars, wyprodukowanego w 2008 roku. Animowana 3D bajka to kontynuacja akcji odbywających się po utworzeniu armii klonów. Najwyższy kanclerz chce przejąć władzę nad całym systemem galaktycznym. Posługuje się różnymi metodami, wykorzystując przy tym gorliwość rycerzy Jedi.

Obi-Wan Kenobi i młody rycerz Anakin Skywalker jedni z głównych bohaterów filmu, prowadzą defensywną walkę i są coraz bardziej przypierani do muru. W między czasie okazuje się, że w tym samym czasie zostaje porwany syn hata Jaby, który ma pod swoim wpływem ścieżki, umożliwiające szybsze transportowanie floty federacji. Jaba szantażuje Jedi, że jeśli nie pomogą mu w odszukaniu jego pociechy, to zablokuje ścieżki.

Brak możliwości nawiązania kontaktu, uniemożliwiają poinformowanie o sytuacji mistrza Obi-Wana. Rada Świątyni Jedi postanawia osobiście dotrzeć do swoich ludzi i im pomóc w zdławieniu konfliktu. Po zapanowaniu sytuacji na froncie pomału zaczyna wychodzić podstępny plan, mający na celu zniszczenia porozumienia między hatami i Jedi.

Niewątpliwie film zaskoczy nas wysoką jakością i szczegółowością graficzną, humorystycznymi tekstami, integralnością ze światem, jaki występuje w całej sadze Star Wars. Polecamy.

Reklama

Categories

Tags

Copyright ©
Powered by WordPress, Wszelkie prawa do autorskiej treści zamieszczanych na blogu bajkowyraj.net zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie zawartych na blogu materiałów bez zgody właściciela zabronione. Dotyczy to również kanału RSS.