Dragon Ball: 008 – Fala uderzeniowa Wielkiego Mistrza

Nasi młodzi bohaterowie kierują się w kierunku wyspy wielkiego mistrze, w celu wypełnienia misji powierzonej Songo przez władcę wulkanu. Zadanie ma na celu pożyczenie czarodziejskiego wachlarza mający pomóc ugasić pożar na górze Tripan, a tym samym dostanie się do zamku. Na miejscu, ciepło go wita Wielki Mistrz. Przedstawia Cziczi, córkę władcy, wielkiemu mistrzowi. Cziczi chce się upewnić, czy to właśnie Genialny Żółw jest wielkim mistrzem. W tym celu, stosuje jeden z pewnych chwytów, mających na celu posłania w stronę przeciwnika białej broni.

Po upewnieniu się, tłumacą mistrzowi, dlaczego do niego przybyli. Tłumaczy im, jak działa przedmiot o który proszą i chce wiedzieć dlaczego chcą go zdobyć. Oczywiście, nic nie ma za darmo. Genialny Żółw, zgodzi się użyczyć przedmiot pod jednym warunkiem. Jeśli Bulma zgodzi się pójść z nim na randkę, to on w zamian wymieni się wachlarzem. Songo nie ma wyboru, on chętnie się zgadza, ale bulmy nie ma w pobliżu i nie wiadomo jak na to zareaguje. Wspaniały mistrz ma jeszcze jeden sekret który w tym odcinku poznamy. Co to za sekret? A w ogóle jak się to zakończy? Oglądajcie uważnie.

Reklama

Categories

Tags

Copyright ©
Powered by WordPress, Wszelkie prawa do autorskiej treści zamieszczanych na blogu bajkowyraj.net zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie zawartych na blogu materiałów bez zgody właściciela zabronione. Dotyczy to również kanału RSS.