Dragon Ball: 029 – Kryształowe Kule

Tak, już się dowiedzieliśmy. O mały włos, a Songo pokonał by Genialnego Żółwia przebranego za Dźeki Szuna. Niestety, Dżeki, wygrał jedynie dlatego, że miał więcej doświadczenia życiowego i wiedział jak rozkładać odpowiednio siłę, ale się przekonał, że jego uczeń posiada niezwykłe umiejętności, jest wytrzymały a przy tym bardzo silny. Mogło wręcz zaskoczyć jego zachowanie małego chłopczyka, kiedy po zawodach podszedł do niego, chcą wyzwać go na rewanż za rok. Genialny Żółw bardzo się z tego ucieszył, o przytakną na jego prośbę. Jednak jego wygrana, bardzo szybko rozpłynęła się, kiedy Songo, wilczym apetytem pochłaniał pokarm w restauracji.

Po turnieju, Songo postanowił na wyruszenie w poszukiwaniu kryształowych kul. Krilan natomiast postanowił pozostać z genialnym żółwiem. Bulma razem z Jamszą będą razem spędzać pozostały czas. Nasz pustelny wojownik wrócił do swojej wioski. Przyniósł wodę, która uratowała jego bliskich. On sam dziwi się, dlaczego, podczas suszy, nie ma ani grama wody.

Songo z kolei zaczyna natykać się na poważne problemy. Jak przygody naszych bohaterów się zakończą?

Reklama

Categories

Tags

Copyright ©
Powered by WordPress, Wszelkie prawa do autorskiej treści zamieszczanych na blogu bajkowyraj.net zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie zawartych na blogu materiałów bez zgody właściciela zabronione. Dotyczy to również kanału RSS.