Dragon Ball: 024 – Rozpaczliwa walka Krilana

Już poznaliśmy zwycięzce w walce. Songo siłą nadzwyczajnej woli unikną niebezpiecznego ciosu, wy serwowanego przez latającego smoka. Wszystkich zaskoczył ten mały chłopczyk. Kiedy zademonstrował swoją siłę, był zdecydowany rozprawić się ze wstrętnym smokiem, który próbował go obezwładnić gumowymi obręczami. Nie mógł uwierzyć, że taki mały chłopiec, wyrwał się w takiej uprzęży, z której nikt wcześniej nie uciekł. Uświadomił sobie ogromną siłę Songa, i tak się przestraszył, że postanowił się poddać, zanim rozprawił by się z nim na dobre.

Ale czas na kolejną ekscytującą walkę. Tym razem Krilan, przyjaciel Songa, zmierzy się z groźnym Dżeki Szunem, staruszkiem, posiadającym niezwykłe techniki walki. Krilan mocno obawia się tej walki i czuje, że może przegrać. Widział jak Dżeki Szun błyskawicznie rozprawił się z Jamszą, nie mających żadnych szans po ciosie zaserwowanym przez staruszka. Przerażony, postanawia jednak dać z siebie wszystko. Walka się rozpoczęła. Krilan postanowił napierać, by sprawdzić, jakiej techniki użyje jego przeciwnik.

Dopingowany przez Songa, też stosuje się do praktycznych rad, udzielanych na samym początku walki. Jakie brzmiały? Czy Krilan zwycięży? Jak ekscytująca będzie to walka? Zachęcamy do śledzenia kolejnych odcinków.

Reklama

Categories

Tags

Copyright ©
Powered by WordPress, Wszelkie prawa do autorskiej treści zamieszczanych na blogu bajkowyraj.net zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie zawartych na blogu materiałów bez zgody właściciela zabronione. Dotyczy to również kanału RSS.