Dragon Ball: 027 – Songo pogrążony w głębokim kryzysie

Niesamowite umiejętności, i widowiskowe efekty tworzone z nich, zachwycają całą publiczność na arenie. Okazuje się, że Dżeki Szun,przebrany Genialny Żółw, doświadcza niespotykanego dotąd silnego przeciwnika, swojego ucznia Songo. Nie spodziewał się wręcz aż takiej siły. Teraz już wie, że pokonanie go będzie wiązało się z niezwykłą ostrożnością. Nie chce popełnić ani jednego błędu. Zamierza wykorzystać tajemnicze techniki, które nikt jeszcze nie widział z osób tam przebywających. A wszystko to po to, by zmusić małego Songa do dalszej nauki.

Teraz chce szybko zakończyć walkę. Postanowił użyć takiej techniki, która jego zdaniem zapewni mu zdecydowane zwycięstwo. Już rozpoczął ją wykonywać, a przerażony chłopczyk, nie ma sił by odskoczyć. Chce obserwować, co za metodę mu zaprezentuje staruszek z którego się nagrywał. Dżeki wpłyną na umysł Songa, hipnotyzując go do stanu snu. Owładnięty magią pada na deski, zapadając w głęboki sen, z którego ciężko go wybudzić. Sekundant zaczął odliczać czas, a na domiar wszystkiego, przebrany mistrz uważa, że już wygrał. Tylko on jest w stanie wybudzić go z zahipnotyzowanego snu, tak oświadczył.

Ale z jakimi faktami się spodka? Co jeszcze nas spotka w tej walce? Oglądajmy kolejny odcinek z tej serii.

Reklama

Categories

Tags

Copyright ©
Powered by WordPress, Wszelkie prawa do autorskiej treści zamieszczanych na blogu bajkowyraj.net zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie zawartych na blogu materiałów bez zgody właściciela zabronione. Dotyczy to również kanału RSS.