Miś Uszatek – Zguba

Postanowiliśmy dziś znów przedstawić Wam kolejną część przygód Misia Uszatka i jego wiernych przyjaciół. Tym razem polecamy do obejrzenia odcinek pt. Zguba.

W prezentowanym odcinku występują Miś Uszatek, Kruczek, Zajączek oraz Kajtek. Kajtek to nowoprzybyła lalka, która postanowiła się zaprzyjaźnić z pozostałymi mieszkańcami krainy. Pierwszymi, których poznał byli właśnie trzej wspomniani wcześniej przyjaciele.

Tak więc po krótkim zapoznaniu się, Zajączek zasugerował żeby cała czwórka zabawiła się „w chowanego”. Początkowo Zajączkowi zabawa nie wychodziła ale w pewnym momencie udało mu się odnaleźć wszystkich graczy. Uradowany tym faktem zapomniał o jednym graczu, a Uszatek wraz z Kruczkiem poszli do domów na obiad. Co się stało z zaginionym Kajtkiem? Dowiesz się jak obejrzysz odcinek do końca:

<object width=”425″ height=”344″><param name=”movie” value=”http://www.youtube.com/v/4MY0hZjtbB8&hl=pl&fs=1&”></param><param name=”allowFullScreen” value=”true”></param><param name=”allowscriptaccess” value=”always”></param><embed src=”http://www.youtube.com/v/4MY0hZjtbB8&hl=pl&fs=1&” type=”application/x-shockwave-flash” allowscriptaccess=”always” allowfullscreen=”true” width=”425″ height=”344″></embed></object>

Reklama

Categories

Tags

Copyright ©
Powered by WordPress, Wszelkie prawa do autorskiej treści zamieszczanych na blogu bajkowyraj.net zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie zawartych na blogu materiałów bez zgody właściciela zabronione. Dotyczy to również kanału RSS.