Miś Uszatek – Letni domek

Nadal zostajemy z Misiem Uszatkiem i jego przyjaciółmi. Dziś prezentujemy kolejny odcinek serii przygód sympatycznego Misia. Dziś nasi przyjaciele będą mieli przygodę związaną z letnim domkiem.

Lato w krainie Uszatka w pełni więc wokół jest naprawdę gorąco i każdy szuka osłony przed słońcem w zacienionym miejscu. Dlatego też przyjaciele Uszatka postanawiają dla zapewnienia sobie cienia wybudować letni domek. Jednak pierwsze próby podjęte przez parę Królików okazały się niezbyt trwałe. Dlatego też Uszatek, Zajączek, Prosiaczek i Króliki postanawiają wyremontować wspólnymi siłami starą altankę pani Kozy. Ponieważ zapał wśród wszystkich jest, to remont przebiega bardzo szybko i sprawnie. Jednak koniec pracy nad domkiem okazał się początkiem problemów między przyjaciółmi:

Reklama

Categories

Tags

Copyright ©
Powered by WordPress, Wszelkie prawa do autorskiej treści zamieszczanych na blogu bajkowyraj.net zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie zawartych na blogu materiałów bez zgody właściciela zabronione. Dotyczy to również kanału RSS.