Dragon Ball: 014 – Rywal

Kiedy potężny Pilaw uwięził naszych znanych bohaterów, Songo, za pomocą transformacji, pomógł wydostać się ze strasznej pułapki. Niestety, nieświadomy tege, że jest potworem i brak przytomności sprawia, że bestia w którą się zamienił, burzy cały zamek króla, będąc zagrożeniem dla życia swoich towarzyszy. Kiedy pochwycił biedną Bulmę, która zemdlała, Jamsza postanowił działać. Przypomniał sobie o słabym punkcie Songa. O ogonie. postanowił, że razem ze swoim małym przyjacielem pozbędzie się ogona chłopczyka. Kiedy nastaje ranek, Songo odzyskuje świadomość, przebudzając się. Patrząc że jest goły, chciał dowiedzieć się informacji, jak to się stało, lecz nie usłyszał odpowiedz.

Jamsza i Bulma, dostrzegli, że do siebie pasują, i zeszli się razem, ustalając, że nie potrzebują kryształowych kul. Dlatego też radar potrafiący zlokalizować kule, otrzymał Songo, który postanowił polecieć do Genialnego Żółwia, żeby otrzymać od niego lekcje. Zanim jednak do niego się wybierze, postanawia jeszcze wstąpić do domu, po niezbędne rzeczy. Przyjaciele Songa, Bulma i Jamsza, niestety, ulegli katastrofie lotniczej. Lądując awaryjnie w dzikiej puszczy słyszą groźny głos. Biedna bulma, na dodatek zraniła nogę, na dodatek zabłądzili. Jak się to zakończy?

Reklama

Categories

Tags

Copyright ©
Powered by WordPress, Wszelkie prawa do autorskiej treści zamieszczanych na blogu bajkowyraj.net zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie zawartych na blogu materiałów bez zgody właściciela zabronione. Dotyczy to również kanału RSS.